Zabiegi

 
 • Mezoterapia mikroigłowa

  Mezoterapię mikroigłowa skóry głowy wykonujemy przy użyciu dermapena. Zabieg polega na nakłuwaniu skóry 11 igiełkami na głębokości 1,5 mm. Zabieg należy do mało bolesnych i trwa około 30 minut. Skóra po zabiegu może być delikatnie zaczerwieniona i bolesna przy dotyku. Zabieg ma na celu pobudzenie mikrokrążenia i dostarczenia składników odżywczych do cebulki włosa. Wykonuje się go w serii minimum 5 zabiegów raz na tydzień, Jest to świetna alternatywa, mniej bolesna do zabiegu mezoterapii igłowej.
   
  Istnieje kilka przeciwwskazań dla wykonywania mezoterapii igłowej skóry głowy.
  Są to przede wszystkim:
  *Okres ciąży i laktacji
  *Uczulenie na preparaty aplikowane podczas zabiegu
  * Cukrzyca
  *Infekcja
  *Choroby skóry, na czele z łojotokowym zapaleniem skóry
  *Choroby nowotworowe
  *Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

 • Mezoterapia igłowa

  Mezoterapia igłowa skóry głowy to inwazyjny zabieg polegający na bezpośrednim podawaniu składników odżywczych w skórę głowy. Zabieg trwa około 15 minut i należy do średnio bolesnych. Skóra po zabiegu jest lekko zakrwawiona i bolesna przy dotyku. Polecana jest seria 5 zabiegów raz na dwa tygodnie. Efekty zauważalne są już po drugim zabiegu.
   
  Istnieje kilka przeciwwskazań dla wykonywania mezoterapii igłowej skóry głowy.
  Są to przede wszystkim:
  *Okres ciąży i laktacji
  *Uczulenie na preparaty aplikowane podczas zabiegu
  * Cukrzyca
  *Infekcja
  *Choroby skóry, na czele z łojotokowym zapaleniem skóry
  *Choroby nowotworowe
  *Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

 • Osocze bogatopłytkowe

  Osocze bogatopłytkowe na włosy to jedna z najskuteczniejszych substancji, wykorzystywanych podczas zabiegów mezoterapii. Podaje się je zarówno w ramach mezoterapii igłowej, mikroigłowej, jak i bezigłowej. Są to efektywne, a jednocześnie bezpieczne rozwiązania. Bez względu na to, jaki rodzaj mezoterapii osoczem zostanie u nas wykonany, do uzyskania satysfakcjonujących efektów konieczna będzie seria zabiegów. Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej pracujący w naszej Klinice Art Medica.

 • Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler

  To innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.
  Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat- ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.
   
  Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie.

 • Mezoterapia NCTF 135 HA

  Piękne włosy to przede wszystkim zdrowa skóra głowy. To właśnie jakość skóry kryje w sobie tajemnicę zdrowia i promiennego wyglądu włosów. Mezoterapia NCTF 135 HA pozwala w krótkim czasie poprawić jakość skóry głowy, nawilżyć ją i odżywić oraz zmniejszyć wypadanie włosów. Zabieg mezoterapii igłowej z wykorzystaniem preparatu NCTF 135 HA polega na wstrzykiwaniu substancji odżywczych w skórę głowy, co pozwala na bezpośrednie dostarczanie składników odżywczych we włosy.
   
  Wśród najważniejszych składników w preparacie pojawiają się między innymi kwas hialuronowy, 24 aminokwasy, 12 witamin, 6 koenzymów i 6 minerałów. Do wstrzykiwania wykorzystuje się niezwykle cienką igłę, co znacznie minimalizuje uczucie dyskomfortu pacjenta. Ponadto igła o tak małym rozmiarze pozwala wykonać wiele nakłuć bez ryzyka poważnego naruszenia struktury skóry głowy. Mezoterapia preparatem NCTF 135 HA wykonuje się w serii 3 zabiegów w odstępie ok.15 dni

 • Mezoterapia koktajlem witaminowym

  Mezoterapia przy użyciu koktajlu witaminowego, którego głównym składnikem aktywnym jest kwas hialuronowy, witaminy: biotyna, niacyna, witamina B1, witamina B6, dekspantenol, witamina I, kwas foliowy, ryboflawina oraz sole mineralne.

Zarezerwuj swoją konsultację trychologiczną